验证数据展示
产品信息
27018-1-PBS targets RNF113A in WB, IHC, Indirect ELISA applications and shows reactivity with human samples.
| 经测试应用 | WB, IHC, Indirect ELISA Application Description |
| 经测试反应性 | human |
| 免疫原 |
CatNo: Ag25313 Product name: Recombinant human RNF113A protein Source: e coli.-derived, PGEX-4T Tag: GST Domain: 41-100 aa of BC000832 Sequence: GESGSSSDEGCTVVRPEKKRVTHNPMIQKTRDSGKQKAAYGDLSSEEEEENEPESLGVVY 种属同源性预测 |
| 宿主/亚型 | Rabbit / IgG |
| 抗体类别 | Polyclonal |
| 产品类型 | Antibody |
| 全称 | ring finger protein 113A |
| 别名 | ZNF183, EC:2.3.2.27, E3 ubiquitin-protein ligase RNF113A, Cwc24 homolog |
| 计算分子量 | 39 kDa |
| 观测分子量 | 40-50 kDa |
| GenBank蛋白编号 | BC000832 |
| 基因名称 | RNF113A |
| Gene ID (NCBI) | 7737 |
| RRID | AB_2880724 |
| 偶联类型 | Unconjugated |
| 形式 | Liquid |
| 纯化方式 | Antigen affinity purification |
| UNIPROT ID | O15541 |
| 储存缓冲液 | PBS only, pH 7.3. |
| 储存条件 | Store at -80°C. The product is shipped with ice packs. Upon receipt, store it immediately at -80°C |


