验证数据展示
产品信息
17415-1-PBS targets EVI2A in WB, IHC, IF/ICC, Indirect ELISA applications and shows reactivity with human samples.
| 经测试应用 | WB, IHC, IF/ICC, Indirect ELISA Application Description |
| 经测试反应性 | human |
| 免疫原 |
CatNo: Ag11075 Product name: Recombinant human EVI2A protein Source: e coli.-derived, PGEX-4T Tag: GST Domain: 1-236 aa of BC035572 Sequence: MPTDMEHTGHYLHLAFLMTTVFSLSPGTKANYTRLWANSTSSWDSVIQNKTGRNQNENINTNPITPEVDYKGNSTNMPETSHIVALTSKSEQELYIPSVVSNSPSTVQSIENTSKSHGEIFKKDVCAENNNNMAMLICLIIIAVLFLICTFLFLSTVVLANKVSSLRRSKQVGKRQPRSNGDFLASGLWPAESDTWKRTKQLTGPNLVMQSTGVLTATRERKDEEGTEKLTNKQIG 种属同源性预测 |
| 宿主/亚型 | Rabbit / IgG |
| 抗体类别 | Polyclonal |
| 产品类型 | Antibody |
| 全称 | ecotropic viral integration site 2A |
| 别名 | EVI-2A, EVI2, EVI 2A, EVDA |
| 计算分子量 | 236 aa, 26 kDa |
| 观测分子量 | 26 kDa |
| GenBank蛋白编号 | BC035572 |
| 基因名称 | EVI2A |
| Gene ID (NCBI) | 2123 |
| RRID | AB_2101143 |
| 偶联类型 | Unconjugated |
| 形式 | Liquid |
| 纯化方式 | Antigen affinity purification |
| UNIPROT ID | P22794 |
| 储存缓冲液 | PBS only, pH 7.3. |
| 储存条件 | Store at -80°C. The product is shipped with ice packs. Upon receipt, store it immediately at -80°C |




